KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15463066
nr 1546 3066
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Signerad, daterad 1927, Stockholmsbild. Bildmått: 22x36 cm, yttermått inklusive ram: 40x50 cm
Utrop:
500 kr
måndag 5 juni 2023
kl 18:10:19
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg
nr 1546 3066
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
måndag 5 juni 2023 |
Harald Sallberg